tel. 33 874 76 70  
      
 

PROMY SZWECJA
połączenia i tanie bilety on-line na promy z Polski, Danii i Niemiec do Szwecji

 


STENA LINE :: Rezerwacja i sprzedaż tanich biletów on-line na STENA LINE połączenia promowe z Polski, Niemiec oraz Danii do Szwecji. Trasy: Gdynia - Karlskrona, Sassnitz - Trelleborg, Rostock - Trelleborg, Grena - Varberg, Frederikshavn - Goteborg .

 

REZERWACJA - BILETÓW STENA LINE

 
Informacje
Typ
Rodzaj biletu
Rejs podstawowy
Z miasta to miasta
Miesiąc
Dzień, godzina

Gdynia - Karlskrona, Sassnitz - Trelleborg,
Rostock - Trelleborg, Grena - Varberg,
Frederikshavn - Goteborg

 


Promy Stena Line

Bilety na promy do Anglii, Szwecji, Szkocji i Holandii z Stena Line - Harwich, Hoek van Holland, Gdynia, Karlskrona.


Stena Line - trasy promowe

Szwecki Armator Stena Line jest jednym z największych i najlepszych przewoźników promowych na świecie. W Polsce firma obsługuje polaczenie do Szwecji miedzy Gdynia a Karlskrona, otwarte po raz pierwszy w 1995 roku. Armator ten obsługuje łącznie 11 połączeń w Europie. Większość z nich obejmuje Skandynawie. Poza tym ze Stena Line można popłynąć z Wielkiej Brytanii do Holandii.

 

Stena Line - Informacje o przeprawach i rozklady promów

trasa czas rejsu / ilość rejsów
Gdynia - Karlskrona 10 godz / do 2 rejsów dziennie
Frederikshavn-Göteborg 3 godz. / do 3 rejsów dziennie
Frederikshavn-Oslo 8 godz / do 1 rejsu dziennie
Grenaa-Varberg 5 godz / do 2 rejsów dziennie
Göteborg-Kilonia 14 godz / do 2 rejsów dziennie
Harwich - Hoek van Holland 8 godz / do 2 rejsów dziennie


PRZEPRAWA PROMOWA Z POLSKI DO SZWECJI
TRASA: GDYNIA - KARLSKRONA

Zarezerwuj bilet z Gdyni do Karlskrony, Armator oferuje 2 przeprawy dziennie każdego dnia tygodnia. Podróż zajmie ci zaledwie 10,5 godziny jednym z najszybszych i największych statków floty Stena Line Stena Vision lub Stena Spilit

PRZEPRAWA PROMOWA Z HOLANDII DO WIELKIEJ BRYTANI
TRASA: HOEK VAN HOLLAND - HARWICH

Stena Line obsługuje trasę pomiędzy  Harwich do Hoek van Holland aż 14 razy w tygodniu. Podróż na tej trasie trwa jedynie 8 godzin promem Stena Britannica lub Stena Hollandica.

 
PRZEPRAWA PROMOWA Z DANII DO SZWECJI
TRASA: FREDERIKSHAVN - GOTEBORG

Jeśli chcesz się szybko dostać z północnej części  Danii do Szwecji ta trasa jest dla Ciebie. Podróż z Frederikshavn do Goteborg w niespełna 3,5 godziny.

 

PRZEPRAWA PROMOWA Z DANII DO NORWEGII
TRASA: FREDERIKSHAVN - OSLO

W tej ofercie promowej Stena Line oferuje nam 6 przepraw tygodniowo promem Stena Saga który płynie ok. 12godzin. Na pokładzie promu znajduje się wiele udogodnień, które sprawiają że rejs do Norwegii staje się jeszcze bardziej przyjemny i komfortowy.

PRZEPRAWA PROMOWA Z NIEMIEC DO DANII
TRASA: KIEL - FREDERIKSHAVN

Na trasie Kilonia - Frederikshavn promy Stena Line pływają każdego dnia o godz. 19:00. Rozkoszuj się 10-godzinną przeprawa bliźniaczymi promami MF Stena Scandinavica i MF Stena Germanica.

PRZEPRAWA PROMOWA Z DANII DO SZWECJI
TRASA: GRENAA - VARBERG

Połączenie promowe z Grenaa (Dania) do Varberg (Szwecja). Rejs na tej trasie trwa od 4 do 6 godzin w zależności od pory dnia. Prom kursuje 2 razy dziennie od poniedziałku do piątku i raz w niedziele.

PRZEPRAWA PROMOWA Z WIELKIEJ BRYTANII DO IRLANDI
TRASA: CAIRNRYAN - BELFAST

Armator na tej trasie oferuje nam do 6 przepraw dziennie w niecałe 2,5 godziny. Jeśli chcesz się szybko dostać do północnej części Irlandii ta trasa jest dla Ciebie.

PRZEPRAWA PROMOWA Z WIELKIEJ BRYTANII DO IRLANDI
TRASA: LIVERPOOL - BELFAST

Nowa linia Stena Line z Liverpoolu do Belfastu oferuje bezpośrednie połączenie z Serca Anglii do Irlandii Północnej promami Stena Lagan i Stena Mersey. Czas rejsu wynosi około 8 godzin, i jest dostępny zarówno w dzień jak i w nocy.

PRZEPRAWA PROMOWA Z WIELKIEJ BRYTANII DO IRLANDI
TRASA: HOLYHEAD - DUBLIN

Jedziesz do Dublina samochodem? Skorzystaj z linii promowej Holyhead - Dublin obsługiwanej przez prom Stena Adventurer. Rejs trwa zaledwie 3 godzin i 15 minut.

PRZEPRAWA PROMOWA Z WIELKIEJ BRYTANII DO IRLANDI
TRASA: FISHGUARD - ROSSLARE

Linię promową z Fishguard do Rosslare obsługuje prom Stena Europe. Rejs trwa 3 godziny i 30 minut. Na tej trasie armator oferuje 2 przeprawy dziennie.

UWAGA!!!

NIE ZWLEKAJ, IM WCZEŚNIEJ WYKUPISZ BILET TYM MNIEJ ZAPŁACISZ ZA KAŻDĄ Z PRZEPRAW STENA LINE.

PRZEPRAWY PROMOWE NABYTE PRZEZ STENA LINE OD FIRMY SCANDLINES GMBH

Z dniem 11 października Stena Line oficjalnie przejęła pięć tras promowych nabytych od firmy Scandlines GmbH. Trasy: z Travemünde do Ventspills i Liepaji na Łotwie, z Trelleborga do Rostocku i Sassnitz w Niemczech, oraz z Nynäshamn w Szwecji do Ventspils na Łotwie znacząco powiększają istniejącą sieć połączeń Stena Line, ugruntowując jednocześnie pozycję firmy na Bałtyku.

Travemünde do Ventspills:

Promy z  Travemünde do Ventspills pływają dwa razy w tygodniu we Wtorki i Piątki. Natomiast promy z  Ventspills do Travemünde w Środy i Soboty. Rejs trwa ok. 26 godzin.

Travemünde do Liepaji:

Promy z Travemünde do Liepaji pływaja raz dziennie w Środy, Czwartki, Soboty i Niedziele.
Natomiast promy z Liepaji do Travemünde w Poniedziałki, Wtorki, Czwartki i Piątki. Rejs trwa ok. 28 godzin.

Trelleborga do Rostocku:

Promy z Trelleborga do Rostocku pływają 3 razy dziennie. Podróż w jedną stronę trwa od 6 do 7 godzin w zależności od pory dnia.

Trelleborga do Sassnitz:

Promy z Trelleborga do Sassnitz pływają aż 4 razy dziennie. Podróż promem M/S Trelleborg trwa ok. 3,5 godziny.

Nynäshamn do Ventspils:

Promy z  Nynäshamn do Ventspils pływają raz dziennie w Poniedziałki, Wtorki, Środy, Piątki i Niedziele. Natomiast promy z  Ventspils do Nynäshamn we Wtorki, Środy, Czwartki, Soboty i Niedziele. Rejs trwa ok. 11 godzin.

 
 
 
  POLFERRIES     UNITY LINE     TT LINE     SCANDLINES     STENA LINE     COLOR LINE     FINNLINES  
 
POLFERRIES, UNITY LINE, STENA LINE, SCANDLINES - Tu kupisz tanie bilety promowe on-line, promy z Polski do Szwecji, oraz ze Szwecji do Polski, rejsy Świnoujście-Ystad, Gdańsk-Nynashamn, Gdańsk-Stockholm, Świnoujście-Kopenhaga, prom Gdynia-Karlskrona, promy Karlskrona-Gdynia, promy do Niemiec, promy Sassnitz-Trelleborg, promy Rostock-Trelleborg, Most Oresund, Oresund Brigde, bilety dla pasażerów, samochodów, ciężarówek, tirów, vanów, POLFERRIES - Polska Zegluga Baltycka, Morskie Biuro PodroŻy, Polferries - oferta Happy People, Polferries - oferta Happy Driver, Polferries - pakiety rodzinne, Polferries - stali klienci, Polferries - Karnet 10-cio przejazdowy, Polferries - pakiety dla zmotoryzowanych, Polferries wycieczki SKANDYNAWSKIE INSPIRACJE. Unity Line pakiety rodzinne, Unity Line oferta dla zmotoryzowanych, Unity Line oferta PIESZY SIĘ CIESZY, Unity Line - Karnet 10-cio przejazdowy, Unity Line - stali klienci, Kopenhaga prosto z mostu, Unity Line - pakiety dla zmotoryzowanych, Unity Line biuro Plac Rodła, rejsy weekendowe specjalne, Unity Line - Rodzinny wypad do Szwecji i Danii, UnityLine oferta dobra noc w Kopenhadze STENA LINE Making good time, Prom Stena Vision, Prom Stena Spirit, Prom Sassnitz, Prom Trelleborg, Prom Skane, Prom Mecklenburg, StenaLine taryfa ECONOMY, StenaLine taryfa FLEXI, StenaLine taryfa PREMIUM, wypłynięcie z Gdynii, wypłynięcie z Karlskrony, program lojalnościowy StenaLine extra, StenaLine - Weekend na morzu, Stena Line - krótki urlop, Stena Line Szwecja w 1 dzień, StenaLine - sylwester na morzu. StenaLine - promy od Scandlines, miasto, port Karlskrona, Kalmar, Gdynia, Gdańsk
 
ilość odwiedzin: 1150549, dzisiaj: 13